Gta San Andreas

Gta San Andreas

Gta San Andreas Hileleri
Gta San Andreas Android
Gta San Andreas Resimler

Kurgu

Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli yetenekleri geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz. Ayrıca kas, saç, sakal ve dövme değiştirebiliyoruz. Los Santos’ta, az para ve düşük özelliklerle başladığımız oyunda, zaman ilerledikçe yeni dükkânlar açarak yeni kıyafetler, yeni şehirler açarak yeni yan görevler elde edebiliyoruz. Mesela San Fierro şehrini açtığımız zaman valet görevlerini de açabiliyoruz, gereken görevi yaptığımızda. Oyundaki araba çeşidi arttırılmış, artık oyunda ATV bile var. Las Venturas kumarhane cenneti. Burda hemen hemen herkes zengin. 1992 Los Angeles Olayları’ndan baz alınmıştır.

Görevler
Oyunda 100 görev vardır.Ek olarak:Ambulans,polis,taksi,itfaiye,tank,tanker,tren,kamyon ve yarış görevleri dahildir.

Los Santos Görevleri
İlk 27 görev,son 8 görev ve final görevini buradan alırız.Görevlerin 5’ini CJ’den,4’ünü Ryder’dan,16’sını Sweet’ten,4’ünü Big Smoke’dan,4’ünü OG Loc’dan,1’ini Cesar’dan,2’sini de C.R.A.S.H’dan alırız.(Doberman) görevinde silahçı açılır ve çete savaşları başlar.(Burning Desire) görevinde kız arkadaşımız olur.

-Kasaba Görevleri
28. ve 37. görevlerde dahil,arasındaki bütün görevleri buradan alırız.Genelde heryerde ağaç vardır.Görevlerin 1’ini C.R.A.S.H.’dan,4’ünü Catalina’dan,3’ünü Cesar’dan,2’sini de The Truht’tan alırız.Ayrıca bu görevlerde Wu Zi Mu ve Claude Speed’le de tanışırız.

-San Fierro Görevleri
38. ve 64.görevler dahil,arasındaki görevleri buradan alırız.Güzel ve sakin bir şehirdir.Görevlerin 3’ünü CJ’den,7’sini Loco Syndectie’den,3’ünü Zero’dan,3’ünü Jizzy’den,5’ni Woozi’den,1’ini C.R.A.S.H.’dan,4’ünü de Cesar’dan alırız.Ayrıca San Fierro’da sürücü kursuda vardır.

-Çöl Görevleri
65. ve 73. görevler dahil,arasındaki görevleri buradan alırız.6’sını Mike Toreno’dan,2’sini de The Truht’tan alırız.Ayrıca çölde eski havaalanında yapmamız zorunlu pilot kursu vardır.

-Las Venturas Görevleri
Tam bir kumarhane cennetidir.74. ve 91.görevler dahil,arasındakileri de buradan alırız.4’ünü Woozi’den,1’ini The Truht’tan,2’sini Ken Rosenborg’dan,2’sini C.R.A.S.H.’dan,1’ini Madd Dogg’dan,2’sini Salvatore’den ve 6’sını Kumarhane Soygunu’nundan alırız.

Çeteler
Grove Street Families
Ballas
Los Santos Vagos
Varrios Los Astecas
San Fierro Rifa

Bölgeler
Oyunda üç ana şehir (Los Santos, San Fierro, Las Venturas) ve 4 farklı country (Red Country, Flint Country, Bone Country ve Tierra Robada) var. Şehirler arasından en büyük olanı Los Santos, ikinci en büyük olan Las Venturas ve en küçük şehir ise San Fierro. Bütün şehirlerin değişik özellikleri ve yerleri var. Örneğin Los Santos’ta Vinewood (Gerçek hayatta Hollywood) var. Ayrıca Elvis taklidinden fahişesine kadar bir sürü insan çeşidi var. County’lerde ise çok farklı yerler var. Red County’de çok uzun ağaçlar, göller ve tepeler gibi şeyler bulunmakta. Flint County’nin en büyük özelliklerinden biri Mount Chilliad adlı yüksek (kimilerince 800m) bir dağ içermesi. Bone County ise, büyük çöl bir alan. Tierra Robada ise Bone County’e bağlı bir yarımada.Bone County’e Sherman Dam adlı bir barajla bağlı. Bu bölge yarı çöl tepelerle, yarı bozkır ve dağlık alanlarla kaplıdır. San Andreas’ın tahmini nüfusu ise: 4.657.451.

Minimum Sistem Gereksinimleri
:
İşlemci: Pentium 3 1 GHz veya AMD Athlon
Gerekli Boş Alan: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 3 64 MB Ekran kartı
RAM: 256 MB
Ekstra: Direct X 9
İşletim Sistemi: Win 2000 veya XP

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Pentium 4 veya AMD Athlon XP
Gerekli Boş Alan: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce 6 128 MB Ekran Kartı
RAM: 1 GB
İşletim Sistemi: Win 2000 veya XP
Ekstra: Direct X 9

Kaynak : https://tr.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*